سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس و کسب‌ و کارها، یکی از مهم‌ترین موارد مدیریت در سایت‌هایی است که خدمات یا محصولاتی را به کاربران خود ارائه می‌دهند. در واقع پشتیبانی مشتریان و کاربران سایت، از ارائه محصول و خدمات به آنها بسیار مهم‌تر است… زیرا اگر به کاربران خود پشتیبانی منظم ارائه کنید، آنها در نیازهای بعدی خود نیز به شما مراجعه می‌کنند و حتی شما را به دیگران نیز معرفی می‌کنند. اما اگر نتوانید پشتیبانی مناسبی برای کاربران خود ارائه کنید، ممکن است آنها، دیگر از شما محصول یا خدماتی را تهیه نکنند و بازخوردهای منفی از طرف شما به دیگر کاربران نیز ارسال کنند.

سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

یکی از روش‌های پاسخگویی به نیاز کاربران، استفاده از سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس از طریق چت و گفتگو آنها با کارشناسان شما است. در این مقاله قصد معرفی یک افزونه کاربردی برای وردپرس را داریم، که با استفاده از آن قادر به ایجاد سیستم‌ پشتیبانی آنلاین کاربران سایت وردپرسی خود خواهید بود.

افزونه Tidio Live Chat

tidio live chat-

افزونه Tidio Live Chat یک افزونه کاربردی و حرفه‌ای برای وردپرس است، که با استفاده از آن قادر به ایجاد سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس خواهید بود. این افزونه کاربردی در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و توانسته از میان +۳۰,۰۰۰ نصب فعال، امتیاز ۹/۴ از ۵ را به خود اختصاص دهد.

نصب و راه‌اندازی افزونه

برای استفاده از این افزونه، ابتدا از پایان همین مقاله اقدام به دانلود و نصب آن در سایت وردپرسی خود کنید. پس از نصب، بخشی به نام Tidio Chat در پیشخوان وردپرسی نمایان می‌شود که با ورود به این بخش می‌توانید تنظیمات افزونه را انجام دهید و آن را در سایت فعال کنید.

در بخش اول باید ابتدا یک حساب ‌کاربری در سایت سرویس ‌دهنده چت ایجاد کنید، که این کار با کلیک روی گزینه‌ Create a new account امکان‌پذیر است.

create a new account-سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

در بخش بعدی نیز پیغامی به شما نمایش داده می‌شود که نشان ‌دهنده آماده بودن سایت وردپرسی شما برای اتصال به این افزونه است. در این مرحله نیز باید روی Go to Panel کلیک کنید تا وارد سایت Tidio Chat شوید.

go to panel-سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

در این بخش باید نوع استفاده خود از سایت و خدمات آن را انتخاب کنید، که برای این افزونه باید گزینه‌ Live chat را انتخاب کنید و سپس روی Continue کلیک کنید.

live chat- سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

در بخش بعدی نیز باید یک رنگ برای نمایش پنجره چت در سایت، زبان نمایشی و همچنین یک آواتار برای نمایش به کاربران سایت خود انتخاب کنید.

avatar- سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

Account information

در این بخش باید اطلاعات اکانت خود را جهت ثبت در سایت وارد کنید.

account info- سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

Your name: در این بخش نام خود را وارد کنید.
Website address: در این بخش باید آدرس سایت خود را وارد کنید.
Country: در این بخش باید کشور خود را انتخاب کنید.
Industry: در این باید بخش موضوع سایت خود را انتخاب کنید.

conversation-سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

با تکمیل این اطلاعات، وارد پنل کاربری خود در سایت سرویس ‌دهنده می‌شوید و پنجره چت با کاربران شما در سایت قابل نمایش است. اکنون کاربران سایت می‌توانند با شما به گفتگو بپردازند و پاسخ آنها را از طریق همین سایت بدهید. همچنین اگر روی منوی مربوط به این افزونه در پیشخوان وردپرس کلیک کنید، به سایت و چت‌های صورت گرفته مربوطه منتقل خواهد شد و سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس را همانند تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

chat whit us- سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس

نتیجه‌گیری

استفاده از سیستم‌های پشتیبانی آنلاین، یک مزیت برای سایت‌هایی است که خدمات یا محصولاتی را ارائه می‌کنند. در این‌ مقاله به بررسی یک افزونه کاربردی برای وردپرس پرداختیم که با استفاده از آن قادر به ایجاد سیستم پشتیبانی کاربران در وردپرس خواهید بود.

دیدگاه خود را ارسال کنید...

0