MagOne -­ Responsive Magazine & News

قالب مجله ای و خبری مگ وان برای وردپرس

این قالب MagOne یک قالب مجله ای و خبری با طراحی مدرن و کاملا واکنشگرا برای سایت وردپرسی شما طراحی شده است. این قالب دارای تنظیمات پیشرفته و ویرایشگر زنده برای سفارشی سازی سایت شما را امکان پذیر می کند و دارای ویژگی های خلاقانه و مفید است که در ادامه با برخی از امکانات و ویژگی های قالب مگ وان آشنا خواهیم شد…

magone-responsive-magazine-news-wordpress-theme-82c3_001

استفاده از صفحه ساز اختصاصی قالب مگ وان

شما می توانید با استفاده از صفحه ساز حرفه ای قالب مگ وان تنها با گرفتن و رها کردن می توانید صفحات خود را سفارشی سازی کنید. این صفحه ساز دارای انواع مختلف کدکوتاه، سایدبار، ابزارک و … می باشد. همچنین این صفحه ساز به عنوان یک افزونه حرفه ای به نام Sneeit Framework و به صورت جدا به فروش میرسد ولی شما با خرید قالب صاحب این افزونه نیز خواهید شد!

magone-responsive-magazine-news-wordpress-theme-878c3_048501

قابلیت نقد و بررسی های متنوع و حرفه ای مطالب

با استفاده از قابلیت نقد و بررسی بدون نیاز به نصب افزونه می توانید نقد و بررسی های خود را منتشر کنید یا به کاربران خود اجازه دهید تا آن ها نیز به مطالب سایت شما رای دهند. نقد بررسی ها به صورت های نمره ای، ستاره ای و درصدی امکان پذیر است و همچنین شما می توانید در لینک زیر نمونه ای از یک نقد و بررسی را نیز مشاهده کنید.

استفاده اختصاصی از ویدیو ها در مطالب خود

شما به جای اینکه از تصویر شاخص اصلی خود استفاده کنید، می توانید از طریق قرار دادن لینک ویدیو یا صوت خود که از لینک های آپارات، تماشا، نماشا، یوتیوب، ویمیو و لینک مستقیم مورد نظر نیز پشتیبانی می کند استفاده کنید. همچنین در لینک زیر می توانید نمونه ای از یک مطلب ویدیویی که از لینک سایت آپارات استفاده شده را می توانید مشاهده کنید.

قابلیت های مختلف شخصی سازی زنده قالب مگ وان

قالب مگ وان دارای انواع مختلف از تنظیمات و شخصی سازی های مختلف و حرفه ای به صورت زنده است که می توانید به راحتی آن ها را فعال و یا تغییر دهید. از جمله قابلیت های قالب می توان به:

صفحه ساز حرفه ای، سفارشی سازی منو، ابزارک های مختلف، هدر های متنوع، مدیریت سایدبار، سیستم نظردهی، کدکوتاه های متنوع، زیر عنوان مطلب، قرار دادن تبلیغات، نمایش زمان مطالعه و بازدید، دکمه های اشتراک گذاری، افزایش دهنده سرعت سایت و موارد بیشتر اشاره کرد.

دارای انواع گوناگون از کد کوتاه های اختصاصی

قالب مگ وان دارای کد کوتاه های (Shortcodes) گوناگون و کاربردی است که می توانید از این کد کوتاه ها در صفحه ساز قالب و مطالب خود استفاده کنید. قالب مگ وان دارای انواع مختلفی از ابزارک های اختصاصی نیز است که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. همچنین در لینک زیر می توانید نمونه ای از کد کوتاه های گوناگون قالب مگ وان را نیز مشاهده کنید.

لیستی از ویژگی های قالب مجله ای و خبری مگ وان

با استفاده از قالب وردپرسی مجله ای و خبری مگ وان شما به صورت حرفه ای و آسان می توانید شخصی سازی و سفارشی سازی های خود را با قابلیت هایی که قالب مگ وان در اختیار شما می گذارد انجام دهید. در زیر شما می توانید لیستی از ویژگی های اصلی قالب مگ وان را مشاهده کنید.

کاملا راست چین و فارسی

طرح بندی هدر

مدیریت جایگاه تبلیغات ها

امکان استفاده از زیر عنوان

نمایش دکمه های اشتراک گذاری

شمارنده شبکه های اجتماعی

مدیریت حرفه ای سایدبار

افزودن کد های سفارشی

کد کوتاه های گوناگون

مگامنو های حرفه ای

سیستم نظردهی کاربران

شخصی سازی حرفه ای

نمایش تعداد بازدید ها

امکان استفاده از ویدیو

نقد بررسی حرفه ای مطالب

انواع پیش نمایش های زیبا

صفحه ساز اختصاصی

ابزارک های متنوع

قابلیت افزایش سرعت سایت

کاملا واکنشگرا

نمایش زمان مطالعه مطالب

پشتیبانی از فروشگاه ووکامرس

اسلایدر مطالب

تعیین فرمت تاریخ مطالب

------------------- انواع پیش نمایش های مختلف و زیبا -------------------

قالب مجله ای و خبری مگ وان وردپرس دارای انواع مختلف و گوناگون از طرح ها، بلوک ها، محتویات خبری، محتویات ویدیویی، شمارشگر زمان مطالعه، اشتراک گذاری محتوا، نقد و بررسی حرفه ای محتوا، زیر عنوان برای عنوان اصلی، محتویات قفل شده و موارد بسیار حرفه ای دیگر که اکثریت آن ها در پیش نمایش های قالب به نمایش گذاشته شده است.

 

قیمت در سایت راستچین

www.rtl-theme.com
تومان۹۰۰۰۰۰
تومان ۸۹۰۰۰ دارای لایسنس نامحدود
 • محصول اورجینال
 • پشتیبانی فارسی زبان
 • استفاده در چندین سایت
 • امکان خرید با درگاه های ایرانی
 • ترجمه شده به زبان فارسی و انگلیسی
 • و....
قیمت ویژه

قیمت در سایت مرجع

www.codecanyon.net
دلار ۴۹ دارای لایسنس تک کاربر
 • محصول اورجینال
 • پشتیبانی انگلیسی زبان
 • استفاده تنها در یک سایت
 • امکان خرید با درگاه های خارجی
 • ترجمه شده فقط به زبان انگلیسی
0