Instagram Feed - WordPress Instagram Gallery

افزونه فیدخوان اینستاگرام(اینستاشو) برای وردپرس

افزونه اینستاشو یا InstaShow یا به عبارتی دیگر با عنوان Instagram Feed نیز شناخته میشود، در این افزونه جهت گرفتن فید اینستاگرام و یا ایجاد گالری از تصاویر اینستاگرام برای نمایش در سایت وردپرسی شما است. در هر یک از این فیدها میتوانید تنظیمات خاص خود را انجام دهید و در آنها از فیلتر های مختلفی استفاده کنید. این پلاگین بهترین افزونه نمایش پست های اینستاگرام در وردپرس است. در ادامه با بسیاری از قابلیت های افزونه بیشتر آشنا می شویم…


نکته: این افزونه از سایت راست چین برداشته شده و نسخه اورجینال با لایسنس نامحدود آن به همراه پشتیبانی در سایت آزمایشگاه طراحان قابل خرید و دریافت است.

 
 

 

 

aurelycerise

ویترینی از پست ها

در زیر چند نمونه آماده نمایشی پست های اینستاگرام با استفاده از افزونه فیدخوان اینستاگرام ساخته شده است که میتوانید با انتخاب هر بخش از آنها دیدن کنید، همچنین به یاد داشته باشید که شما خودتان با استفاده از تخیل و ایده مورد نظرتون میتوانید فید های اینستاگرام را شخصی سازی و سفارشی سازی کنید!

 
 

 

 

👇👇نمونه شماره یک👇👇

[elfsight_instagram_feed id=”1″]

👇👇نمونه شماره دو👇👇

[elfsight_instagram_feed id=”4″]

 
 

 

 

👇👇نمونه شماره سه👇👇

[elfsight_instagram_feed id=”3″]

 

👇👇نمونه شماره چهار👇👇

[elfsight_instagram_feed id=”7″]


[elfsight_instagram_feed id=”5″]

نام کاربری - هشتگ ها - مکان ها

افزونه فیدخوان اینستاگرام به شما اجازه می دهد برای نمایش تصاویر با نام کاربری عمومی، هشتگ، مکان و یا هر آدرس مورد نظر تصویر از اینستاگرام به عنوان ترکیب تمام شاخص آن است. اینستاشو به شما آزادی در انتخاب محتوای گالری خود را می دهد. درج تگ های چندگانه، نام های کاربری و آدرس های اینترنتی به شما ایجاد هر ترکیب از منابع را ممکن می سازد. در بالا به شما بسیاری از منابع مختلف به این نکته اشاره دارد.

تعداد ردیف و ستون - رسپانسیو - جداکننده

با استفاده از افزونه بعد از دریافت فید وب سایت اینستاگرم به شما این فرصتی را برای تنظیم عرض گالری میدهد! ارتفاع به صورت خودکار محاسبه خواهد شد. همچنین شما قادر به تغییر فاصله جداکننده بین تصاویر اینستاگرام و میتوانید تعداد ستون ها و ردیف تنظیم کنید. گالری خود را در متعادل ​​در اندازه و یا یک شاهکار تمام صفحه قرار دهید و همچنین تصاویر به طور خودکار در فضای مورد نیاز جا خواهند شد! تغییر ابعاد در یک چشم بهم زدن آنطور که شما میخواهید!

[elfsight_instagram_feed id=”8″]

 
 

 

 

ویژگی های کلیدی افزونه وردپرس

۶۰+ پارامترهای متغیر مختلف شگفت انگیز برای افزونه فیدخوان اینستاگرام وردپرس که قطعا برای نمایش به مخاطبان شما کمک میکند. هر ترکیبی از نام های کاربری، هشتگ ها، مکان ها و حتی آدرس های تصاویر، تغییر رنگ از عناصر ابزارک، رابط کاربری قابل سفارشی سازی و همچنین ساختار ابزارک ها به گونه ای خلاقانه متناسب با خواسته شما طراحی شده است.

افزایش رشد کسب و کار

با نمایش پست های اینستاگرام خود می توانید یک نوع تعامل برای اتصال کاربران خود به اینستاگرام خود ایجاد کنید که این خود باعث جلب مشتریان شما می شود و هم برای شما نیز درآمدزا خواهد بود.

سیستم اعتبار فروشگاه جامع

با استفاده از این افزونه می توانید این امکان را به کاربران خود بدهید که به اینستاگرام شما هدایت شده و با مشاهده پست هایی که دارای نظرات مثبت و رضایت در خصوص محصول شماست ترغیب به خرید آن شوند.

این قابلیت توانایی تبدیل هر عکس را به طرح مربع در افزونه فیدخوان اینستاگرم برای وردپرس شما به ارمغان می آورد. با این حال، تمام تصاویر اولیه این امکان را دارد متناسب با پنجره پاپ آپ پست مورد باز شوند.

 
 

 

 

در افزونه قابلیت ترجمه بر اساس کشور های مختلف نیز پشتیبانی میشود که با استفاده از آن میتوانید بر اساس هر فید اینستاگرامی که درست میکنید زبان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید، زبان فارسی نیز به صورت کامل پشتیبانی میشود(مثل: دنبال کردن، اشتراک گذاری و…)

تنها با گرفتن مطالب خود در فیدخوان اینستاگرام و به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی راحت تر از همیشه با استفاده از دکمه اشتراک گذاری که در پنجره پاپ آپ نمایش داده میشود امکان پذیر است!

شما به راحتی می توانید رنگ ها از تمام عناصر های گالری رابط کاربری برای به صورت کاملا زنده متناسب با سلیقه خود برای نمایش تصاویر اینستاگرام تنظیم کنید. ۲۴ نوع رنگ قابل تنظیم و ۱۰ نوع طرح بندی های رنگی مختلف آماده قطعا به شما کمک خواهد کرد!

این پنجره زمان کلیک بر روی پست اینستاگرام  ظاهر میشود که مخاطبان میتوانند پست های اینستاگرام را بدون خارج شدن از وب سایت شما در حالت پاپ آپ مشاهده کنند.

با تولید کد کوتاه یا شورت کد برای هر فید شما میتوانید تصمیم بگیرید در کجا و کدام مکان به نمایش گذاشته شود. زمانی که سفارشی سازی وتنظیمات آن آماده و اعمال است، شما قادر خواهید بود برای دریافت کد و قرار دادن آن به وب سایت وردپرسی خود انجام دهید.

تنظیم زمان کش در حالی که تصویر آپلود شده در مرورگر در فضای ذخیره سازی محلی در جای مناسبی به عنوان کش ذخیره میشود.

از هر ترکیبی از جمله نام های کاربری، هشتگ ها، مکان ها و آدرس های تصاویر برای نمایش اینستاگرام در وب سایت وردپرسی شما قابل استفاده است. تمامی این منابع استاندار برای گرفتن پست های اینستاگرام است که همه در افزونه وجود دارد.

فیلتر ها دو گزینه: «نمایش فقط از» و «مستثنی کردن» دارد. اولی اجازه می دهد تا شما برای فید اینستاگرام خود برای وردپرس نظارت کامل داشته باشید و دومی نیز برای نمایش دادن تصاویر خاص از هر حساب کاربری عمومی، هشتگ و یا مکان است.

شماره مورد نظر از آخرین تصاویری را که می خواهید برای نمایش به عنوان حالت شبکه ای اینستاگرام انتخاب نمایید. تنها بهترین و جدیدترین فید را با تعجب به مخاطبان خود نمایش می دهد.

اینستاشو یا فیدخوان اینستاگرام سازگار با هر رزولوشن صفحه نمایشی است و مهم نیست اندازه صفحه نمایش چقدر باشد! فیدخوان اینستاگرام وردپرس کاملا ریسپانسیو است تا همه چیز را در بهترین راه ممکن به نمایش بگذارد.

اینستاشو به شما اجازه می دهد تا مجموعه شبکه ای را با تعداد ستون ها و ردیف آن انتخاب کنید. شما همچنین عرض و فاصله بین تصاویر گالری اینستاگرام را میتوانید تنظیم نمایید.

صرف نظر از اینکه شما نیاز به نمایش فیدخوان اینستاگرم وردپرس برای وب سایت خود به عنوان بخشی از محتوای صفحه، و یا به عنوان یک گالری جداگانه نیاز دارید انتخاب شما قطعا این افزونه است! یکی از این ۲ طرح بندی شبکه ای یا کشویی را میتوانید انتخاب کنید.

دارای ۲ قالب کاشی و کلاسیک، کاشی فقط نمایش تصاویر برای بازدید کنندگان شما و کلاسیک نمایش تصاویر همراه با اطلاعات تصویر را در استایلی شبیه به اینستاگرام نمایش میدهد.

قیمتی کاملا منصفانه با

افزونه فیدخوان اینستاگرام، نسخه اصلی آن در سایت مرجع و دارای لایسنس تک کاربر با محدودیت هایی قیمتی معادل ۵۹ دلار دارد اما قیمتی که ما ارائه دادیم با در دسترس بودن تمامی قابلیت های افزونه قیمت اندکی دارد! نسخه ای که برای شما آماده شده کاملا بومی شده، راست چین، فارسی، سازگار با انواع افزونه یا قالب ها، دارای لایسنس نامحدود و بی نهایت ویژگی های ویژه است.

0