افزونه ای برای نمایش پست های اینستاگرام

افزونه فیدخوان اینستاگرام(اینستاشو) برای وردپرس

افزونه اینستاشو یا InstaShow یا به عبارتی دیگر با عنوان Instagram Feed نیز شناخته میشود، در این افزونه جهت گرفتن فید اینستاگرام و یا ایجاد گالری از تصاویر اینستاگرام برای نمایش در سایت وردپرسی شما است.

aurelycerise

ویترین نسخه نمایشی افزونه

در زیر چند نمونه آماده نمایشی پست های اینستاگرام با استفاده از افزونه فیدخوان اینستاگرام ساخته شده است که میتوانید با انتخاب هر بخش از آنها دیدن کنید، همچنین به یاد داشته باشید که شما خودتان با استفاده از تخیل و ایده مورد نظرتون میتوانید فید های اینستاگرام را شخصی سازی و سفارشی سازی کنید!
نکته: ممکن است نسخه های نمایشی زیر با تاخیر یا برخی با مشکل مواجه شوند که این مورد از سمت سرور است و مشکلی در افزونه وجود ندارد.

👇👇نمونه شماره یک👇👇


👇👇نمونه شماره دو👇👇


👇👇نمونه شماره سه👇👇


👇👇نمونه شماره چهار👇👇


نام کاربری - هشتگ ها - مکان ها

منابع نامحدود

افزونه فیدخوان اینستاگرام به شما اجازه می دهد برای نمایش تصاویر با نام کاربری عمومی، هشتگ، مکان و یا هر آدرس مورد نظر تصویر از اینستاگرام به عنوان ترکیب تمام شاخص آن است. اینستاشو به شما آزادی در انتخاب محتوای گالری خود را می دهد. درج تگ های چندگانه، نام های کاربری و آدرس های اینترنتی به شما ایجاد هر ترکیب از منابع را ممکن می سازد. در بالا به شما بسیاری از منابع مختلف به این نکته اشاره دارد.

تعداد ردیف و ستون - رسپانسیو - جداکننده

کنترل کامل اندازه ها

با استفاده از افزونه بعد از دریافت فید وب سایت اینستاگرم به شما این فرصتی را برای تنظیم عرض گالری میدهد! ارتفاع به صورت خودکار محاسبه خواهد شد. همچنین شما قادر به تغییر فاصله جداکننده بین تصاویر اینستاگرام و میتوانید تعداد ستون ها و ردیف تنظیم کنید. گالری خود را در متعادل ​​در اندازه و یا یک شاهکار تمام صفحه قرار دهید و همچنین تصاویر به طور خودکار در فضای مورد نیاز جا خواهند شد! تغییر ابعاد در یک چشم بهم زدن آنطور که شما میخواهید!

لیست ویژگی های کلیدی فیدخوان اینستاگرام

۶۰+ پارامترهای متغیر مختلف شگفت انگیز برای افزونه فیدخوان اینستاگرام وردپرس که قطعا برای نمایش به مخاطبان شما کمک میکند. هر ترکیبی از نام های کاربری، هشتگ ها، مکان ها و حتی آدرس های تصاویر، تغییر رنگ از عناصر ابزارک، رابط کاربری قابل سفارشی سازی و همچنین ساختار ابزارک ها به گونه ای خلاقانه متناسب با خواسته شما طراحی شده است.

پشتیبانی از تصاویر غیر مربع

این قابلیت توانایی تبدیل هر عکس را به طرح مربع در افزونه فیدخوان اینستاگرم برای وردپرس شما به ارمغان می آورد. با این حال، تمام تصاویر اولیه این امکان را دارد متناسب با پنجره پاپ آپ پست مورد باز شوند.

زبان های مختلف

در افزونه قابلیت ترجمه بر اساس کشور های مختلف نیز پشتیبانی میشود که با استفاده از آن میتوانید بر اساس هر فید اینستاگرامی که درست میکنید زبان مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید، زبان فارسی نیز به صورت کامل پشتیبانی میشود(مثل: دنبال کردن، اشتراک گذاری و…)

اشتراک گذاری

تنها با گرفتن مطالب خود در فیدخوان اینستاگرام و به اشتراک گذاشتن آن در شبکه های اجتماعی راحت تر از همیشه با استفاده از دکمه اشتراک گذاری که در پنجره پاپ آپ نمایش داده میشود امکان پذیر است!

استایل های زیبا

شما به راحتی می توانید رنگ ها از تمام عناصر های گالری رابط کاربری برای به صورت کاملا زنده متناسب با سلیقه خود برای نمایش تصاویر اینستاگرام تنظیم کنید. ۲۴ نوع رنگ قابل تنظیم و ۱۰ نوع طرح بندی های رنگی مختلف آماده قطعا به شما کمک خواهد کرد!

پنجره پاپ آپ

این پنجره زمان کلیک بر روی پست اینستاگرام  ظاهر میشود که مخاطبان میتوانند پست های اینستاگرام را بدون خارج شدن از وب سایت شما در حالت پاپ آپ مشاهده کنند.

تولید کد کوتاه

با تولید کد کوتاه یا شورت کد برای هر فید شما میتوانید تصمیم بگیرید در کجا و کدام مکان به نمایش گذاشته شود. زمانی که سفارشی سازی وتنظیمات آن آماده و اعمال است، شما قادر خواهید بود برای دریافت کد و قرار دادن آن به وب سایت وردپرسی خود انجام دهید.

زمان کش

تنظیم زمان کش در حالی که تصویر آپلود شده در مرورگر در فضای ذخیره سازی محلی در جای مناسبی به عنوان کش ذخیره میشود.

منابع اینستاگرام

از هر ترکیبی از جمله نام های کاربری، هشتگ ها، مکان ها و آدرس های تصاویر برای نمایش اینستاگرام در وب سایت وردپرسی شما قابل استفاده است. تمامی این منابع استاندار برای گرفتن پست های اینستاگرام است که همه در افزونه وجود دارد.

فیلتر های هوشمند

فیلتر ها دو گزینه: «نمایش فقط از» و «مستثنی کردن» دارد. اولی اجازه می دهد تا شما برای فید اینستاگرام خود برای وردپرس نظارت کامل داشته باشید و دومی نیز برای نمایش دادن تصاویر خاص از هر حساب کاربری عمومی، هشتگ و یا مکان است.

محدود کردن تعداد تصاویر

شماره مورد نظر از آخرین تصاویری را که می خواهید برای نمایش به عنوان حالت شبکه ای اینستاگرام انتخاب نمایید. تنها بهترین و جدیدترین فید را با تعجب به مخاطبان خود نمایش می دهد.

کاملا ریسپانسیو شده

اینستاشو یا فیدخوان اینستاگرام سازگار با هر رزولوشن صفحه نمایشی است و مهم نیست اندازه صفحه نمایش چقدر باشد! فیدخوان اینستاگرام وردپرس کاملا ریسپانسیو است تا همه چیز را در بهترین راه ممکن به نمایش بگذارد.

کنترل اندازه ها

اینستاشو به شما اجازه می دهد تا مجموعه شبکه ای را با تعداد ستون ها و ردیف آن انتخاب کنید. شما همچنین عرض و فاصله بین تصاویر گالری اینستاگرام را میتوانید تنظیم نمایید.

طرح بندی شبکه ای و کشویی

صرف نظر از اینکه شما نیاز به نمایش فیدخوان اینستاگرم وردپرس برای وب سایت خود به عنوان بخشی از محتوای صفحه، و یا به عنوان یک گالری جداگانه نیاز دارید انتخاب شما قطعا این افزونه است! یکی از این ۲ طرح بندی شبکه ای یا کشویی را میتوانید انتخاب کنید.

دو قالب پست ها

دارای ۲ قالب کاشی و کلاسیک، کاشی فقط نمایش تصاویر برای بازدید کنندگان شما و کلاسیک نمایش تصاویر همراه با اطلاعات تصویر را در استایلی شبیه به اینستاگرام نمایش میدهد.

قیمت مقرون به صرفه افزونه

قیمت در سایت راستچین

www.rtl-theme.com
تومان۴۰۰۰۰۰
تومان ۵۹۰۰۰ دارای لایسنس نامحدود
 • محصول اورجینال
 • پشتیبانی فارسی زبان
 • استفاده در چندین سایت
 • امکان خرید با درگاه های ایرانی
 • ترجمه شده به زبان فارسی و انگلیسی
 • و....
قیمت ویژه

قیمت در سایت مرجع

www.codecanyon.net
دلار ۳۹ دارای لایسنس تک کاربر
 • محصول اورجینال
 • پشتیبانی انگلیسی زبان
 • استفاده تنها در یک سایت
 • امکان خرید با درگاه های خارجی
 • ترجمه شده فقط به زبان انگلیسی
0