WP Mega Menu Pro

افزونه مگامنو حرفه ای برای وردپرس

این افزونه حرفه ای ترین افزونه ساخت منو در وردپرس است که همراه با ویژگی های متنوع برای ایجاد منو های دلخواه و بهتر ارائه شده است. این افزونه امکان ایجاد مگامنوهای خلاقی را در وب سایت شما می دهد که در ادامه با برخی از امکانات و ویژگی های آن آشنا خواهیم شد…

پوسته های آماده و واکنش گرا برای مگامنو

چندین پوسته ای که به زیبایی و از قبل برای شما آماده و طراحی شده است. هر پوسته با انواع استایل های مختلف و منحصر به فرد میتوانید برای منوی خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید. تجربه ای از بی نهایت امکانات را در سایت شما به وجود می آورد!

طرح بندی های پیشرفته برای زبانه ها

ساختن و اضافه کردن منو های جذاب در حالت های افقی یا عمودی با طرح بندی زبانه ها و به همراه چند پوسته زیبا از قبل طراحی شده. طراحی و طرح بندی در حال حاضر انعطاف پذیر است و به شما در هر یک از حالت های افقی و عمودی مگا منو به راحتی درست کنید.

جدید ترین و منحصر بفرد ترین افکت گذاری ها

این ویژگی های جدید به شما اجازه می دهد تا مگامنو یا منوی فلای اوت خود را حالت های انتقال و افکت های انیمیشنی مختلف برای گرفتن توجه بازدید کنندگان خود به  نمایش بگذارید. این افکت ها برای سایت شما بسیار جدید، متنوع و جذاب هستند و به شما کمک خواهند کرد!

فعال سازی حالت افقی و عمودی برای مگامنو

حالت منوی افقی بسیار زیبا و در اکثریت سایت ها هم قابل مشاهده است ولی حالت منوی عمودی هم بسیار محدود است. همچنین این فعال سازی این حلت ها به شیوه ای کاملا کاربر پسندانه برای محتوا شما بهینه سازی شده است.

بدون نیاز به دانش کد نویسی!
ساختن منو به صورت بصری تنها با گرفتن و رها کردن

منو های جذاب افقی یا عمودی یا سفارشی مگامنو خود با پوسته و گزینه های تنظیمات و تنها با کشیدن و رها کردن ابزارک مورد نظر میتوانید بسازید. حتی بدون هیچ مهارت یا دانش کد نویسی! این افزونه به شما اجازه می دهد تا برای ایجاد منو به راحتی توسط قابلیت “کشیدن و رها کردن” این کار را انجام دهید. همچنین شامل چندین ابزارک برای ساخت منو شما است.

لیستی از ویژگی های افزونه مگامنو حرفه ای

افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس – بهترین افزونه مگامنو ساز برای وردپرس با ویژگی های بی حد و مرز است. ایجاد مگامنو های خیره کننده تنها در یک دقیقه بدون نیاز به دانش کد نویسی ساخت منو را راحت تر کرده است.

ایجاد گروه های تکی برای مگا منو

جایگزینی تنظیمات مختلف در منوها

ابزارک های سفارشی بسیار پیشرفته

سازگار با انواع مختلف قالب های وردپرسی

استایل های مگامنو و منوی فلای اوت

دارای زیر منو های زبانه دار شده

بطور کاملا ریسپانسیو و کاربر پسندانه

سازگار با انواع افزونه های صفحه ساز

حالت های افقی و عمودی برای مگامنو

ویژگی منوی چسبان برای مگامنو

قابلیت نقش و محدودیت برای کاربران

سازگار با ووکامرس با قابلیت های جذاب

ایجاد گروه های چندگانه مگامنو

دارای بیش از ۱۰۰+ گزینه سفارشی سازی

هزاران آیکون مختلف با قابلیت آپلود آیکون

سازگار با وردپرس نسخه ۵ و بالاتر

wp-mega-menu-pro-h123

ایجاد مگامنوی قدرتمند توسط افزونه
مگامنو حرفه ای وردپرس

افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس دارای بسیاری پوسته و تم های بسیار حرفه ای و از پیش آماده شده است و همانطور که قبلا هم گفته شد دارای ویژگی های بسیار گسترده ای است. در اینجا چندین نمونه منو های مختلف که به بهترین شکل ممکن ساخته شده اند و شما میتوانید به صورت کاملا زنده نمونه هایی از مگامنو ها را با استفاده از کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده و تست کنید.

⇓⇓⇓نکات مهم⇓⇓⇓

نکته اول: افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس در طی چندین مرتبه تست و بررسی به نتیجه نهایی رسیده و سپس در سایت راست چین منتشر شده است تا کاربران مشکلی از بابت این افزونه نداشته باشند.

نکته دوم: ممکن است برخی قابلیت ها در پیش نمایش به دلایلی غیر فعال باشند که این مورد در افزونه وجود ندارد و صرفا ممکن است در پیش نمایش وجود داشته باشد.

نکته سوم: همچنین برای بهبود و ارتقا افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس در صورتی که مشکلی یا پیشنهادی داشتید حتما در پشتیبانی افزونه یا ایمیل بنده(ashoria78@gmail.com) پیام ارسال کنید تا مورد در بروز رسانی های بعدی منتشر شود.

 

0