WP Mega Menu Pro

افزونه مگامنو حرفه ای برای وردپرس

این افزونه حرفه ای ترین افزونه ساخت منو در وردپرس است که همراه با ویژگی های متنوع برای ایجاد منو های دلخواه و بهتر ارائه شده است. این افزونه امکان ایجاد مگامنوهای خلاقی را در وب سایت شما می دهد که در ادامه با برخی از امکانات و ویژگی های آن آشنا خواهیم شد…

پوسته های آماده و واکنش گرا برای مگامنو

چندین پوسته ای که به زیبایی و از قبل برای شما آماده و طراحی شده است. هر پوسته با انواع استایل های مختلف و منحصر به فرد میتوانید برای منوی خود را انتخاب و سفارشی سازی کنید. تجربه ای از بی نهایت امکانات را در سایت شما به وجود می آورد!

طرح بندی های پیشرفته برای زبانه ها

ساختن و اضافه کردن منو های جذاب در حالت های افقی یا عمودی با طرح بندی زبانه ها و به همراه چند پوسته زیبا از قبل طراحی شده. طراحی و طرح بندی در حال حاضر انعطاف پذیر است و به شما در هر یک از حالت های افقی و عمودی مگا منو به راحتی درست کنید.

لیستی از ویژگی های افزونه مگامنو حرفه ای

افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس – بهترین افزونه مگامنو ساز برای وردپرس با ویژگی های بی حد و مرز است. ایجاد مگامنو های خیره کننده تنها در یک دقیقه بدون نیاز به دانش کد نویسی ساخت منو را راحت تر کرده است.

ایجاد گروه های تکی برای مگا منو

گزینه ای برای تنظیم مگامنوی گروهی با مجموع ۸ ستون. ابزارک های مختلفی را به انتخاب خود می توانید اضافه کنید.
بیش از ۱۰ ابزارک سفارشی در دسترس است.

جایگزینی تنظیمات مختلف در منوها

تنظیمات جایگزین آسان برای نمایش منو: گزینه های پیکربندی مختلف مانند نوع جستجو، ورود به سیستم، فرم ثبت نام، تصویر لوگو سفارشی و غیره.

 
 

 

 

ابزارک های سفارشی بسیار پیشرفته

افزودن هر ابزارک وردپرسی و با بیش از ۱۰ ابزارک سفارشی موجود با طرح‌بندی‌های مختلف، منوی خود را سازماندهی کنید.

سازگار با انواع مختلف قالب های وردپرسی

افزونه WP Mega Menu Pro  – با بیش از ۵۰ قالب پرفروش وردپرسی آزمایش شده است. این به خوبی با تمام قالب های وردپرس کدنویسی شده و به خوبی در آن ها کار می کند.

استایل های مگامنو و منوی فلای اوت

از استایل های منوی فرعی Flyout و یا Mega Menu برای ایجاد آسان منوی زیبا خود نیز پشتیبانی می کند تا بتوانید منوی هایی عالی برای خود خلق کنید.

دارای زیر منو های زبانه دار شده

به سادگی بلوک برگه را از آیتم های منوی پیشرفتهمی توانید اضافه کنید. می توانید مگا منوی تب دار افقی و عمودی را نیز اضافه کنید.

بطور کاملا ریسپانسیو و کاربر پسندانه

افزونه مگامنو حرفه ای بسیار سازگار با هر قالب وردپرسی “به خوبی کدنویسی شده”. کاملا کاربرپسندانه (ریسپانسیو)، سئو و ایمن!

سازگار با انواع افزونه های صفحه ساز

آیا از سایت چند شبکه ای استفاده می کنید؟ مشکلی نیست، افزونه WP Mega Menu Pro برای سایت چند شبکه ای وردپرس نیز سازگاری کامل را دارد.

حالت های افقی و عمودی برای مگامنو

چندین ابزارک را به صورت ستونی اضافه کنید، آنها را پیکربندی کنید و مگامنوی افقی و عمودی عالی را به روشی آسان ایجاد کنید.

ویژگی منوی چسبان برای مگامنو

شما می توانید منوهای خود را به بالای صفحه بچسبانید تا کاربر به هنگام پایین آمدن به صورتی اسکرول کند و منو را نیز مشاهده کند.

قابلیت نقش و محدودیت برای کاربران

امکان نمایش آیتم های منو ها فقط به صورت گروه های کاربری خاص یا با استفاده از وضعیت ورود به سیستم برای سایت شما.

سازگار با ووکامرس با قابلیت های جذاب

افزونه WP Mega Menu Pro با ووکامرس سازگار است. محصولات  فروشگاه را به راحتی در مگامنو نمایش دهید و آنها را به روشی دلپذیرتر ارائه دهید. مگا منوهای محصول خیره کننده برای فروشگاه خود ایجاد کنید.

ایجاد گروه های چندگانه برای مگامنو

چندین مگامنوی گروهی را با ستون های خاص تنظیم کنید. به راحتی گروه را برای منوی خاص اضافه/ویرایش/حذف کنید و ابزارک ها را در یک گروه خاص نمایش دهید.

دارای بیش از ۱۰۰+ گزینه سفارشی سازی

منوی خود را با استفاده از تنظیمات قالب سفارشی تغییر دهید، استایل منوهای خود را به مؤثرترین روش سفارشی سازی کنید.

هزاران آیکون مختلف با قابلیت آپلود آیکون

آیکون های منو را برای منوی خاص از میان font-wesome، genericon و dashicons انتخاب کنید. یا آیکون های سفارشی خود را اضافه کنید.

سازگار با وردپرس نسخه ۵ و بالاتر

افزونه WP Mega Menu Pro با آخرین نسخه وردپرس ۶.۰ سازگار است. ما آخرین نسخه مختلف وردپرس را آزمایش کرده ایم و کاملا سازگاری دارد!

مگامنو حرفه ای با طرح بندی ناوبری

مگامنوی افقی با عرض کامل، مرکزی، لبه چپ، چیدمان موقعیت لبه راست یا مگامنوی عمودی با ترازبندی به والد و موقعیت تمام قد را از گزینه های مگا منو انتخاب کنید. اکنون می توانید منوهای موثرتر، زیباتر و جذاب تری برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

 

مگامنو عمودی

مگامنوی افقی

جدید ترین و منحصر بفرد ترین افکت گذاری ها

این ویژگی های جدید به شما اجازه می دهد تا مگامنو یا منوی فلای اوت خود را حالت های انتقال و افکت های انیمیشنی مختلف برای گرفتن توجه بازدید کنندگان خود به  نمایش بگذارید. این افکت ها برای سایت شما بسیار جدید، متنوع و جذاب هستند و به شما کمک خواهند کرد!

فعال سازی حالت افقی و عمودی برای مگامنو

حالت منوی افقی بسیار زیبا و در اکثریت سایت ها هم قابل مشاهده است ولی حالت منوی عمودی هم بسیار محدود است. همچنین این فعال سازی این حلت ها به شیوه ای کاملا کاربر پسندانه برای محتوا شما بهینه سازی شده است.

بدون نیاز به دانش کد نویسی!
ساختن منو به صورت بصری تنها با گرفتن و رها کردن

منو های جذاب افقی یا عمودی یا سفارشی مگامنو خود با پوسته و گزینه های تنظیمات و تنها با کشیدن و رها کردن ابزارک مورد نظر میتوانید بسازید. حتی بدون هیچ مهارت یا دانش کد نویسی! این افزونه به شما اجازه می دهد تا برای ایجاد منو به راحتی توسط قابلیت “کشیدن و رها کردن” این کار را انجام دهید. همچنین شامل چندین ابزارک برای ساخت منو شما است.

wp-mega-menu-pro-h123

ایجاد مگامنوی قدرتمند توسط افزونه
مگامنو حرفه ای وردپرس

افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس دارای بسیاری پوسته و تم های بسیار حرفه ای و از پیش آماده شده است و همانطور که قبلا هم گفته شد دارای ویژگی های بسیار گسترده ای است. در اینجا چندین نمونه منو های مختلف که به بهترین شکل ممکن ساخته شده اند و شما میتوانید به صورت کاملا زنده نمونه هایی از مگامنو ها را با استفاده از کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده و تست کنید.

⇓⇓⇓نکات مهم⇓⇓⇓

نکته اول: افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس در طی چندین مرتبه تست و بررسی به نتیجه نهایی رسیده و سپس در سایت راست چین منتشر شده است تا کاربران مشکلی از بابت این افزونه نداشته باشند.

نکته دوم: ممکن است برخی قابلیت ها در پیش نمایش به دلایلی غیر فعال باشند که این مورد در افزونه وجود ندارد و صرفا ممکن است در پیش نمایش وجود داشته باشد.

نکته سوم: همچنین برای بهبود و ارتقا افزونه مگامنو حرفه ای وردپرس در صورتی که مشکلی یا پیشنهادی داشتید حتما در پشتیبانی افزونه یا ایمیل بنده(ashoria78@gmail.com) پیام ارسال کنید تا مورد در بروز رسانی های بعدی منتشر شود.

 

0