WP Visitors Tracker Plugin

افزونه ردیابی بازدیدکنندگان برای وردپرس

افزونه وردپرسی ردیابی بازدیدکنندگان WP Visitors Tracker ابزاریست که به شما امکان مدیریت و مشاهده آنلاین وضعیت کاربرانتان می دهد. افزونه WP Visitors Tracker بسیار کاربردی جهت مشاهده اقدامات و فعالیت های کاربران به صورت آنلاین می باشد. که مدیر سایت به راحتی می تواند ریزترین جزئیات را مشاهده و بررسی کند.

لیستی از ویژگی های افزونه ردیابی بازدیدکنندگان

افزونه ردیابی بازدید کنندگان وردپرس – این افزونه برای مشاهده آنلاین فعالیت کاربران در سایت شماست تا از این طریق با علاقه مندی ها و علت آمدن به سایت و… کاربران بیشتر آشنا شوید. احتمالا شما هم بارها قصد داشته اید که فعالیت کاربران سایت خودتان را مدیریت کنید! افزونه ردیابی بازدیدکنندگان یک افزونه برای مشاهده آنلاین فعالیت کاربران در سایت است. تا از این طریق با علاقه مندی ها و علت آمدن به سایت و… کاربر بیشتر آشنا شوید. احتمالا شما هم بارها قصد داشته اید که فعالیت کاربران سایتتان را مدیریت کنید! دلایل متفاوتی برای این کار وجود دارد یکی از مهم ترین آن ها آشنایی با نیازهای کاربران جهت بهبود سایت می باشد تا روز به روز نیازهای آن ها را برطرف کرده و به رشد و پیشرفت سایت خود کمک کنید.

به راحتی حرکات کاربران سایت خود را ردیابی کنید!

سرعت و ردیابی شگفت آور

افزونه ردیابی بازدیدکنندگان مطابق با تکنولوژی های روز و استانداردهای کد نویسی در وردپرس و به صورت کاملا اختصاصی ساخته شده است و سازگاری کامل با سایت های ایرانی دارد.

کاملا کاربر پسندانه

افزونه ردیابی بازدیدکنندگان شما را برای دستگاه های تلفن همراه ریسپانسیو می کند. نفس راحتی بکشید و آرام باشید چون بازدیدکنندگان شما اکنون خوشحال هستند!

کاملاً قابل سفارشی

به شما این امکان داده می شود تا تنظیمات مختلفی را در افزونه اعمال کنید، مثلا تنظیم مربوط به ضبط حرکات مدیر را غیر فعال کنید یا فقط کاربرانی که به سایت ورود کرده اند را رصد کنید.

ردیابی رفتار و فعالیت بازدیدکننده

ردیابی تاریخ بازدید

ردیابی کشور و شهر بازدیدکننده

ردیابی نوع مرورگر

ردیابی نقش بازدید

مشاهده صفحات حضور بازدید کننده

کاملا فارسی و بومی سازی شده

ردیابی صفحه نمایش بازدید کننده

ردیابی مدت زمان بازدید

ردیابی آیپی(IP)

ردیابی مدت زمان بازدید

ردیابی مکان نما بازدید کننده

حذف خودکار بازدید با زمان صفر

سازگار با سایت های ایرانی

wp-visitors-tracker-wordpress-plugin-65245

افزونه ای کامل برای بررسی رفتار بازدیدکنندگان

سرویس های حرفه‌ای زیادی برای اینکه رفتار کاربرهای شما را در وبسایت ضبط کنند وجود دارد (معروف ترین آنها hotjar) اما همه این سرویس ها هزینه زیادی از شما دریافت خواهند کرد. در واقع باید به بررسی رفتار کاربران بپردازیم تا آمار دقیق و کاملی را بدست آوریم، مخصوصا برای فروشگاه‌های اینترنتی. لازم به ذکر است که با این آمار و ارقام از نیاز ها ، رفتار ، علت عدم خرید یا خروج مراجعین را متوجه شویم.

این ذخیره اطلاعات بسیار سبک می‌باشد و فضای زیادی اشغال نخواهد کرد. به راحتی وبصورت خودکار میتوانید عملکرد وعملیاتی که انجام میشود را درصفحات سایت یافروشگاه اینترنتی مشاهده کنید. حتی می‌توانید صفحه نمایشی که کاربر با آن سایت را مشاهده کرده و عملیاتی را انجام می‌دهد ببینید، همچنین می توانید کشور و شهری را که مشتری در آن سکونت دارد متوجه شوید.

 

قیمتی منصفانه و ضمانت اورجینال افزونه

0