Captcha Plugin For WordPress

پکیج امنیتی افزونه کپچا برای وردپرس

ﺣﺘﻤﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ در ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻨﮕﺎم ﺑﺎزﮐﺮدن ﺻﻔﺤﺎتی مانند ﺗﻤﺎس با ما و ﯾﺎ ﻓﺮم ﻫﺎی ورود یا نظرات و… در ﻣﯿﺎن ﻓﯿﻠﺪ ﻫﺎ و ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎی دیگر ﺑﺎ ﯾﮏ ﺳﯿﺴﺘﻢ یا ﮐﺪ اﻣﻨﯿﺘﯽ رو ﺑﻪ رو ﺷﺪه اﯾﺪ. وﻇﯿﻔﻪ اﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ در انواع ﻓﺮم ﻫﺎ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ از ارﺳﺎل ﺷﺪن ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﭘﯿﺎم های ﻫﺮز و ﺧﻮدﮐﺎر ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی ﮐﻨﺪ و ﻣﻌﻤﻮﻻ اﯾﻦ ﭘﯿﺎم ﻫﺎی ﻫﺮز از ﺳﻮی اﺳﭙﻤﺮﻫﺎ و رﺑﺎت ﻫﺎی ارﺳﺎل ﺗﺒﻠﯿﻎ، وﯾﺮوس و… ارﺳﺎل ﻣﯽ ﺷﻮند ولی در ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی وردﭘﺮﺳﯽ ﺑﺮای ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از درﯾﺎﻓﺖ ﭼﻨﯿﻦ ﻫﺮزﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﯽ شما ﻣﯽ ﺗﻮانید از این پکیچ اﻣﻨﯿﺘﯽ اﺳﺘﻔﺎده ﮐرد.

پکیج امنیتی افزونه کپچا شامل دو افزونه کپچا پرو و کپچا پلاس است که در ادامه با برخی از قابلیت های ویژه این دو افزونه بیشتر آشنا می شویم….

۱# بهترین افزونه امنیتی ضد اسپم کپچا برای انواع فرم های گوناگون

محافظت از سایت وردپرسی شما

شناسایی ربات و اسپم ها

به راحتی از دست ربات و اسپمر هایی که برای سایت مخرب هستند خلاص شوید!

محافظت در برابر حملات

امکان دسترسی به حملات یا افراد سودجو را تا حد زیادی محدود کنید.

حفاظت از اطلاعات شما

با فعال سازی کپچا شما امکان دسترسی را برای افراد سودجو محدود می کنید!

لیست مجاز آیپی ها

شما می توانید لیست رنج آیپی های مجاز خود را به راحتی تعیین کنید.

که هر سایتی به آن نیاز خواهد داشت.

جلوگیری از

احتمال زیاد شما نیز با مواردی مانند اسپم نظرات مختلف در سایت وردپرسی خود مواجه شده اید که همگی از طریق ربات ها و افراد سودجود منتشر شده و شما با پکیج امنیتی افزونه کپچا می توانید به راحتی این موارد را مسدود کنید و سلامتی را به سایت خود برگردانید!

نمونه های مختلفی در انواع فرم ها در زیر نمایش داده شده

کپچای امنیتی برای هر فرم و مکان مورد نظری!

بهترین گزینه را برای خود کنید.

قابلیت های پکیج امنیتی افزونه کپچا از انواع افزونه های محبوب مانند: Contact Form, Contact Form 7, Gravity Forms, Ninja Forms, Jetpack Contact Form, MailChimp for WordPress, Subscriber, Testimonials, WooCommerce, BuddyPress, Divi, bbPress, wpForo Forums و… پشتیبانی می کند و همچنین در صورتی که از فرم های سفارشی استفاده می کنید نیز می توانید از کدکوتاه مربوط به کپچا استفاده کنید. شما می توانید از بین انواع کپچا های گوناگون امنیتی به راحتی کپچای مورد نظر خود را انتخاب کنید که بیشتر متناسب با شما و کاربران باشد:

 • “گوگل ریکپچا” همانطور که از نامش پیداست ساخته شرکت گوگل است و این کپچای امنیتی دارای ۳ نوع حالت نامرئی، نسخه ۲ و نسخه ۳ است که به دلخواه می توانید هر کدام را انتخاب و استفاده کنید.
 • “کپچای نامرئی” بدون هیچ گونه چشم اندازی از سایت شما محافظت خواهد کرد. تصمیمی مناسب برای کسانی که نمی خواهند شکل ظاهری کپچا در سایت آن ها برای بازدیدکنندگان قابل نمایش باشد.
 • “شناسایی شخصیت بصری (OCR)” این گزینه از شماره های بصری یا نوری به عنوان محافظت تعیین می کند. این یک گزینه طراحی جدید است که بسیار تازه و مدرن به نظر می رسد.
 • “اقدامات محاسباتی” این گزینه یک عملیات ریاضی را تنظیم می کند که باید حل شوند. یک روش عالی برای نشان دادن به جهان، اینکه شما در مورد محافظت از وب سایت بسیار فکر می کنید!

 • “کپچا اسلایدی” این گزینه یکی از ساده ترین کپچا های امنیتی است که باید به صورت اسلایدی به تاییدیه منجرب شود، بسیار زود گذر است و نیازی به محاسبات و چیز دیگری نیست.

 
 

 

 

در مکان مورد نظر خود را قرار دهید.

علاوه بر فرم های پیش فرض وردپرس(ورود، ثبت نام و…) به موارد بیشتری نیاز دارید؟ پکیج امنیتی افزونه کپچا سازگاری با محبوب ترین فرم ها و افزونه ها را در خود دارد و شما امکان فعال سازی آن ها را دارید.

مشتریان فعال ما
۰ + هزار
میانگین امتیازات
۰ ۴.۲ / ۵.۰۰
استفاده کننده از ریکپچا
۰ + میلیون
قابل نصب در سایت
۰ + میلیون
ریکپچا یا reCAPTCHA چیست؟

ریکپچا از وب سایت شما در برابر کلاهبرداری و افراد سودجو محافظت می کند.

ریکپچا یا reCAPTCHA از موتور پیشرفته تجزیه و تحلیل ریسک و چالش های تطبیقی پیشرفته ​​استفاده می کند تا نرم افزارهای مخرب درگیر فعالیت های سو استفاده کننده در وب سایت شما نشوند. در همین حال، کاربران قانونی قادر به ورود به سیستم، خرید، مشاهده صفحات یا ایجاد حساب کاربری هستند و کاربران جعلی مسدود می شوند.

Google reCAPTCHA

مزیت های اصلی گوگل ریکپچا

ریکپچا یا reCAPTCHA بیش از یک دهه در صف جلو برای کاهش ربات ها بوده و به طور فعال از اطلاعات چهار میلیون سایت از سطح شبکه محافظت می کند.

 
 

 

 

یک سرویس تشخیص تقلب بدون اصطکاک که هنگام تأیید کاربران معتبر، ربات ها و سایر حملات خودکار را متوقف می کند.

ریکپچا یا reCAPTCHA الگوریتم های ربات مبتنی بر یادگیری ماشینی را مداوم اعمال می کند که در هر مشتری و تعامل ربات برای غلبه و تشخیص ربات مبتنی بر چالش استفاده می شود.

ریکپچا سپری در برابر درآمد کلیکی که از طریق تبلیغات در وب سایت های جعلی ایجاد شده است و ارسال پست های مخرب یا انتشار اطلاعات نادرست را منع می کند.

ریکپچا از ایجاد حساب های جدید با هدف ارزش تبلیغ یا سو استفاده برای آینده را مسدود می کند.

 
 

 

 

Optical Character Recognition

شناسایی شخصیت بصری (OCR)

افزونه کپچا از قابلیت شناسایی شخصیت بصری OCR که هم کامپیوتر ها و هم کاربران انسانی در مورد آن به خوبی عمل می کند استفاده کرده و با ارتقاء شناسایی شخصیت بصری به سطح بعدی، شناسایی کاراکترها را برای کامپیوترها دشوار کردند، در حالیکه کاربران حقیقی یا انسانی می توانند آن ها را تشخیص دهند.

Features of Captcha

مزیت های اصلی افزونه کپچا برای وردپرس

امکان افزودن انواع کدامنیتی در انواع فرم ها

سازگار با محبوب ترین افزونه های مختلف

قابلیت جلوگیری از ربات و اسپم در وردپرس

قابلیت محاسبات ریاضی و تشخیص اعداد

محافظت از انواع حملات هکری و بروت فورس

استفاده از محافظ امنیتی گوگل ریکپچا

محافظت از رمز عبور کاربران سایت

شناسایی شخصیت بصری (OCR)

اگر سوالی یا نظری دارید در قسمت دیدگاه‌ افزونه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول افزونه امنیتی کپچا

کپچا یا CAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟

عبارت CAPTCHA مخفف Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart است. به‌بیان دیگر، کپچا یک آزمایش تورینگ کاملا خودکار محسوب می‌شود که انسان را از کامپیوتر تشخیص می‌دهد. اگر با آزمایش تورینگ، آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب مرتبط با آن را با نام آزمون تورینگ و چالش ارزیابی هوش مصنوعی مطالعه کنید. درنهایت صرف‌نظر از نام‌گذاری و تعریف‌ها، کپچا تشخیص می‌دهد که کاربر وب‌سایت انسان یا ربات اسپم است. کدهای کپچا عموما از ترکیبی از اعداد، حروف، محاسبات، تصاویر و موارد دیگر... استفاده می‌کنند و وابسته به توانایی انسان در تشخیص آن‌ها هستند.

ریکپچا یا reCAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟

reCAPTCHA به فارسی ریکپچا یا ری کپچا قابلیتی است که سایت ها را در مقابل بات ها (ربات ها) حفاظت می نماید. این ابزار توسط گوگل راه اندازی شده است. در تعریف reCAPTCHA در عنوان نوشته شده است آسان برای انسان و سخت برای ربات ها! این واقعا بهترین تعریف از این سیستم است که امکان سوء استفاده را برای ربات ها غیرممکن می کند. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت که reCAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟ و چگونه می توانیم از آن در سایت بهره بگیریم. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

قطعا برای شما پیش آمده است که در هنگام تکمیل یک فرم (ثبت نام، درخواست و …) گزینه ای وجود دارد که معمولا با عنوان مقابله با روبات اسپم یا نظایر این توجه داده می شود. این گزینه ها معمولا بصورت عددی، تیک باکس یا انتخاب تصاویر و … است که می بایست برای تکمیل یا ادامه کار آن را انجام دهید. این موضوع به این دلیل است که از تلاش و اسپم کردن ربات ها جلوگیری به عمل آید. اینکار سبب ممانعت از اقدامات ضد امنیتی و اسپم فرم ها می شود. Captcha به صورت های مختلفی وجود دارند که در اینجا ما بر روی سیستم Recaptcha بحث خواهیم کرد که توسط گوگل ارائه شده است. در طی سالهای اخیر Recaptcha با سه ورژن معرفی و ارائه شده است که در زیر به آنها اشاره شده است:

 • Recaptcha V1 – ورژن اول – منسوخ شده است
 • Recaptcha V2 – ورژن دوم – بصورت Checkbox ، Invisible , Android
 • Recaptcha V3 – ورژن سوم – بصورت نامحسوس حساس و محافظت از تمام سایت

اگر سایت دارید می بایست در هر صورت از Recaptcha استفاده نمایید تا مانع حمله ربات های اسپم به سایت خود شوید. البته اگر سایت شما هیچ فرم یا فیلدی ندارد نیازی به استفاده از آن نیست. استفاده از Recaptcha در سایت ها بخصوص برای فرم های ثبت نام و ورود به ناحیه کاربری بسیار ضروری است. در فرم های ورود ممکن است ربات ها توسط حملات بروت فورس بتوانند وارد اکانت هایی شوند که رمز عبور راحتی دارند. پس می توان نتیجه گرفت که برای تامین امنیت سایت و کاربران آن می بایست از Google Recaptcha استفاده کرد

تفاوت کپچا با ریکپچا چیست؟

ریکپچا یک سرویس از Google است که به عنوان جایگزینی برای کپچا های سنتی ارائه می دهد. فناوری reCAPTCHA نسبت به آزمون های معمول CAPTCHA پیشرفته تر است. مانند CAPTCHA ، برخی از reCAPTCHA ها به کاربران نیاز دارند تصاویر متنی را که رمزگشایی آن ها برای کامپیوتر مشکل است وارد کنند. برخلاف CAPTCHA های معمولی ،رکپچا متن را از تصاویر دنیای واقعی تهیه می کند: تصاویر آدرس خیابان ها ، متن کتاب های چاپ شده ، چراغ ترافیک ، دوچرخه و … می باشند.

با گذشت زمان ، گوگل عملکرد آزمون های reCAPTCHA را گسترش داده است به طوری که دیگر لازم نیست به سبک قدیمی تنها شناسایی متن مبهم و یا تحریف شده باشد. انتخاب برخی از اشیاء از عکس های تار ، نوع دیگری از این آزمون ها است. این نوع از آزمون ها راحتی برنامه های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) نیز نمی توانند حل کنند و بنابراین یک ربات نیز نمی تواند موفق شود.

یک کاربر انسان می تواند این کار را به راحتی انجام دهد ، زیرا انسان عادت دارد که اشیاء روزمره را در انواع مکان ها و شرایط درک کند. همچنین ممکن است کوکی های ذخیره شده توسط مرورگر در دستگاه کاربر و تاریخچه دستگاه را ارزیابی کند تا تشخیص دهد آیا کاربر ربات است و یا خیر.

چگونه این افزونه از هک پسورد جلوگیری می کند؟

در گذشته و قبل از همه گیر شدن سیستم کپچا، یکی از روش های رایج برای هک کردن اکانت کاربران و دسترسی به اطلاعات ، آزمون و خطای کلمات عبور مختلف بوده است. در این روش هزاران کلمه از روی فرهنگ لغات برای یک نام کاربری مشخص امتحان میشد. امروزه با چند تلاش اشتباه در سیستم های ایمیل مانند یاهو یک کپچا به کاربر نشان داده میشود تا از این روش هک بخوبی جلوگیری شود.

اما این افزونه با استفاده از راه کارهایی که ارائه می دهد این مشکل بزرگ را تا حد زیادی کاهش می دهد و امنیت را به سایت شما هدیه می دهد.

 
 

 

 

چگونه این افزونه از نظرات اسپم در سایت و وبلاگ جلوگیری می کند؟

اکثر صاحبان وبلاگ یا سایت ها با نرم افزارهای اتوماتیک آنلاین که اقدام به انتشار نظرات اسپم میکنند آشنایی دارند که معمولا به هدف افزایش رنک و بهبود سئو سایت اسپمر بکار میرود. با استفاده از کپچا تنها انسان ها قادر به انتشار نظر در بخش وبلاگ سایت شما خواهند بود و به این ترتیب نیاز به عضویت در سایت یا وبلاگ شما برای جلوگیری از نظرات اسپم نیست.

 
 

 

 

نقش افزونه کپچا در بخش عضویت سایت شما چیست؟

سایت های زیادی در دنیا خدمات رایگان ارائه میدهند که نیازمند عضویت و ساخت اکانت از طرف افراد هستند. مهمترین آنها سیستم های ایمیل یاهو و گوگل هستند. تا چند سال پیش و قبل از بکارگیری کپچا بزرگترین مشکل آنها ساخت تعداد زیادی اکانت توسط روبات های اینترنتی بود که میتوانستند در چند دقیقه صدها ایمیل بسازند. استفاده از سیستم کپچا این امکان را فراهم کرد که تنها انسان ها قادر به تکمیل فرم و ثبت نام نهایی باشند و امروزه به یک ضرورت در سیستم تبدیل شده است.

 
 

 

 

چرا باید از افزونه امنیتی کپچا استفاده کنم؟

امروزه استفاده کردن از ریکپچاها برای هر وب سایتی بسیار مهم می باشد و از آن می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

 • متوقف کردن هکرها با استفاده از ربات ها برای ارسال پاسخ های نادرست ، از یکپارچگی نظرسنجی های آنلاین محافظت کنید.
 • از حملات مختلف به حساب های کاربری آنلاین که در آن هکرها بارها و بارها سعی می کنند با استفاده از صدها رمز عبور مختلف وارد سیستم شوند جلوگیری کنید.
 • از ثبت نام هکرها برای چندین حساب ایمیل که از آن ها در جهت سوء استفاده از منابع شما استفاده می کنند ، جلوگیری خواهید کرد.
 • سارقان اینترنتی در ارسال هرزنامه به وبلاگ ها و یا صفحات محتوای اخبار با نظرات بی معنی و لینک دادن به سایر وب سایت ها جلوگیری خواهید کرد.
 • از استفاده از ربات برای خرید انبوه بلیط نمایش ها و اجراهای تبلیغاتی بلیط جلوگیری کنید.
 • امنیت بیشتر برای وب سایت هایی که دارای خرید و پرداخت های آنلاین هستند.

با استفاده از این سرویس ها می توانید از امنیت وب سایت خود اطمینان حاصل کنید.

برخی از خصوصیات وب به طور خودکار CAPTCHA را به عنوان یک دفاع فعال در برابر ربات ها در اختیار دارند. در موارد دیگر ، اگر به نظر می رسد رفتار کاربر شبیه رفتار ربات است ، ممکن است آزمایشی آغاز شود: به عنوان مثال ، اگر کاربران از صفحات وب درخواست کنند یا روی پیوندها با سرعت بسیار بالاتر از حد متوسط ​​کلیک کنند.

چگونه می توان از کپچا یا ریکپچا در سایت خود استفاده کرد؟

همانطور که متوجه شدید امروزه کپچا برای وب سایت شما امری ضروری است و هر کسی با هر حوزه فعالیتی در اینترنت به کپچا نیاز دارد. برای افراد مبتدی و هم حرفه ای افزونه امنیتی کپچا بسیار مناسب است و دارای رابط کاربری ساده و پنل تنظیمات بسیار راحتی می باشند. افزونه امنیتی کپچا که در اختیار شما گذاشته ایم شامل تمامی ویژگی هایی که قبلا در مورد آن صحبت شد را داراست و شما می توانید به راحتی این افزونه را در سایت راست چین دریافت کرده و در سایت وردپرسی خود راه اندازی و فعال کنید.

آیا این افزونه از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند؟

بله این افزونه کاملا بومی شده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند. همچنین نسخه ریکپچا آن نیز از چندین زبان مختلف از جمله زبان شیرین فارسی نیز پشتیبانی می کند.

افزونه کپچا بهترین راه حل برای شماست. فقط نگاهی به نظرات برخی مشتریان که در مورد ما چه می گویند!

نظرات برخی از مشتریان ما

mrppp
mrppp
Read More
مشکل من به سرعت حل شد، بسیار مفید و خوب است که بدانید در پشت صحنه این افزونه چه کاری انجام می دهد.
Jackson
Jackson
Read More
من قبل از این یک دسته هرزنامه داشتم ولی اکنون هرزنامه ندارم!
AngeloLazzari
AngeloLazzari
Read More
اگر به دنبال یک کپچا با ظاهری زیبا هستید، این افزونه را نصب کنید، پیکربندی وی را در ۲۰ ثانیه تنظیم کنید... و بس...
Jason Marinado
Jason Marinado
Read More
افزونه فوق العاده ساده که راه اندازی آن بسیار آسان است.
PlanetThoughts
PlanetThoughts
Read More
خوشحالم که از قسمتهای مختلف ورود کاربران به سایت (انتخاب شده) محافظت می شود، از جمله ورود به سیستم و تلاش مجدد برای رمز عبور
Anssi Laitila
Anssi Laitila
Read More
من فقط به فرم نظرات نیاز داشتم و ریکپچا حالت نامرئی کاملاً برای من کار می کند.
Paul Scollon
Paul Scollon
Read More
این یک افزونه عالی است و برای من کاربردی است. من از آن در تمام سایت های خود استفاده می کنم.
madrook
madrook
Read More
مدتی است که از این نرم افزار استفاده می کنم و به خوبی برای من کار می کند.
پکیج افزونه امنیتی برای وب سایت شما

قیمتی منصفانه و ضمانت اورجینال

0