NotificationX Pro - Best WordPress Marketing Plugin

افزونه نوتیفیکیشن ایکس پرو برای وردپرس

افزونه نوتیفیکیشن ایکس پرو یک افزونه وردپرسی در زمینه بازاریابی است که با استفاده از آن می توانید اعلانات یا اطلاعیه های حرفه ای از جمله: فروش محصولات، نظرات کاربران،  امتیازات کاربران، نقد و بررسی کاربران، تخفیفات یا حراجی ها، مشترکین خبرنامه، حمایت های مالی، نمایش آمار دانلود یا خرید ها و موارد بسیاری را به صورت کاملا سفارشی خلق کنید.

در ادامه با بسیاری از پیش نمایش های زنده و قابلیت ها ویژه افزونه بیشتر آشنا می شویم….

+ ۰
کاربر فعال
+ ۰
پوسته آماده
+ ۰
یکپارچگی قدرتمند
+ ۰
انواع نوتیفیکیشن

چرا کسب و کار شما نیاز به نوتیفیکیشن ایکس دارد؟

با استفاده از این افزونه راه حلی مدرن و کارآمد برای بازاریابی سایت شماست و برند شما مزایای اجمالی زیر را دریافت می کند.

افزایش رشد کسب و کار

بیش از ۲۰% درصد در میزان فروش و تعامل با کاربران خود را افزایش دهید.

ساختن باورپذیری آنی

اعتمادپذیری اینترنتی سایت خود را با نمایش نوتیفیکیشن های خرید های اخیر بدست آورید.

جلب توجه بازدیدکنندگان

با نمایش فعالیت های مشتریان یا کاربران اخیر خود به بازدیدکنندگان آن ها را جلب توجه کنید.

بازاریابی صادقانه برای رشد کسب و کار شما

راه های منحصر به فردی برای تأثیر بر تصمیم خرید و تبدیل بازدیدکنندگان خود به مشتریان و کاربران سایت شما وجود دارد.

اعلان فروش ها

به راحتی به بازدید کننده وب سایت خود با استفاده از نمایش واقعی فروش محصولات خود به آن ها این اعتماد را در عمل نشان دهید!

نظرات و مشارکت کنندگان

با نشان دادن نظرات اخیر مطالب سایت خود، به سرعت آن ها را در معرض خواندن آن مطلب قرار دهید تا به دیگر مطالب سایت وبلاگی شما نیز سر بزنند!

نقد و بررسی ها

با نمایش دادن نقد و بررسی ها یا نظراتی که مشتریان و کاربران  برای سایت شما می گذارند اعتبار سایت خود را برای بازدیدکنندگان اثبات کنید.

آمار دریافتی ها

نمایش تعداد افرادی که از محصولات شما استفاده کرده اند راهی مناسب برای جلب توجه و اعتماد است، این نفرات میتواند تعداد دانلود، حمایت مالی، دوره آموزشی و موارد دیگر باشد.

مشترکین ایمیل

با نشان دادن اینکه چه کسی دیگری نیز در خبرنامه ثبت نام کرده، کاربران خود را تشویق کنید تا در خبرنامه سایت شما عضو شوند تا مزایای آن را دریافت کنند.

نوار اعلانات

اجازه دهید بازدیدکنندگان سایت شما در مورد پیشنهادات خاص، تخفیفات، حراجی ها، معاملات، خبر های مهم و موارد دیگر با نوار اعلانات دسترسی داشته باشند.

مقایسه امکانات و ویژگی های افزونه

نوتیفیکیشن ایکس رایگان و نوتیفیکیشن ایکس پرو

پیش نمایش های زنده افزونه نوتیفیکیشن ایکس پرو

شرکت سازنده افزونه NotificationX Pro اعلام کرده است که این افزونه یک ابزار بسیار حرفه ای برای فروش چند برابری و تقویت بازاریابی اینترنتی سایت شما است به دلیل اینکه شما کاربران یا بازدید کنندگان یا مشتریانتان را در لحظه با اطلاعات به روز سایت خود آشنا می کنید. این افزونه تنظیمات و گزینه های اعلان بسیاری دارد که به صورت آنلاین فعالیت می کند برای مثال نمایش میدهد که چه کسی در همین لحظه محصولی را خریداری کرده است! پس واضح است که این افزونه اعتبار و امتیاز سایت و برند شما را افزایش می دهد.

یکپارچه سازی پیشرفته با قدرتمندترین افزونه های وردپرسی

افزونه نوتیفیکیشن ایکس با افزونه های قدرتمند و محبوب سازگار و یکپارچه شده است تا با خیال راحت از آن استفاده کنید. در زیر نیز میتوانید مقایسه افزونه نوتیفیکیشن ایکس با سایر افزونه ها مشاهده کنید.

تضمین بازگشت وجه!

۱۰۰٪ بدون ریسک و ضمانت بازگشت

نگران نباشید! شما به طور کامل تحت ضمانت بازگشت %۱۰۰ بدون ریسک وجه توسط راست چین هستید. با خرید و دانلود افزونه نوتیفیکیشن ایکس از راست چین از پشتیبانی واقعی کمتر از ۲۴ ساعت و ۶ ماه ضمانت بازگشت وجه (نقدی) بهره مند خواهید شد.

قیمت منصفانه و ضمانت اورجینال بودن

افزونه نوتیفیکیشن ایکس دارای دو نسخه رایگان و پرو است که در نسخه رایگان آن کاملا انگلیسی و چپ چین است که همانطور در توضیحات نیز گذاشته شده می توانید افزونه را تست و بررسی کنید ولی نسخه پرو افزونه نوتیفیکیشن ایکس پرو لایسنس تک کاربر آن با محدودیت هایی قیمتی معادل ۳۹ دلار دارد

اما نسخه ای که برای شما آماده شده کاملا بومی شده، راست چین، فارسی، سازگار با انواع افزونه یا قالب ها، دارای لایسنس نامحدود و بی نهایت ویژگی های ویژه است.

همچنین در تصویر زیر نیز می توانید ضمانت اورجینال بودن محصول را مشاهده کنید.


0