ابزارک شناور وضعیت کانال های توییچ

افزونه وضعیت توییچ برای وردپرس

افزونه وضعیت توییچ یا Twitch Status یک افزونه برای وردپرس است که با استفاده از آن قادر خواهید بود یک لیست از کانال های توییچ را در یک منوی کشویی قابل تنظیم یا ابزارک در وب سایت وردپرس خود به نمایش بگذارید، همچنین می توانید کانال های Twitch و چت باکس های آنها را در منطقه ابزارک های قالب خود قرار دهید. Twitch یک وبسایت مخصوص استریم یا پخش زنده بازی های ویدئویی است. این پلاگین سبک با تمامی قالب های وردپرس سازگار است و شامل آپشن های مختلف برای سفارشی سازی و هماهنگ سازی آن با طرح قالب شما می باشد.

افزونه وضعیت توییچ برای وردپرس یا به عبارتی Twitch Status for WordPress دارای یک ابزارک کاربردی به نام ابزارک قرار دادن وضعیت توییچ  می باشد که همانطور که در سمت راست تصویر مشخص است میتوانید استریم زنده کاربر در سایت توییچ را بصورت زنده مشاهده و پخش نمایید.

این ابزارک که در سمت راست تصویر مشخص است دارای یک بخش برای پخش و دیدن ویدیو استریم توییچ که دارای ابزاری مانند توقف و پلی، بزرگنمایی، تنظیم صدا، تنظیم کیفیت است.

در بخش بعدی در آیکون کاربران میتوانید کاربرانی که در چت حضور دارند را مشاهده و با آنها وارد گفتگو شوید.

در همین بخش گفتگو یا چت های کاربران میتوانید پیام خود را ارسال و با استریمر و کاربران در چت وارد گفتگو شوید. این بخش چت های گفتگو کاربران قابل مشاهده است، دارای ایموجی های بسیار جذاب، امکان دیدن برترین کاربران استریم در حال مشاهده، دارای تنظیمات مخفی کردن چت کاربران و  تنظیم رنگبندی ها و… میباشد و همچنین بخش گفتگو یا چت در خود افزونه قابل مخفی است که یک قابلیت اختیاری است.

افزونه وضعیت توییچ برای وردپرس یا به عبارتی Twitch Status for WordPress دارای یک ابزارک کاربردی به نام ابزارک کانال های توییچ می باشد که همانطور که در سمت چپ تصویر مشخص است کانال ها یا کاربران را میتوانید به صورت کاملا زنده رصد نمایید و همچنین میتوانید بینهایت کاربر یا کانال های توییچ را به این ابزارک اضافه نمایید!

این ابزارک که در سمت چپ تصویر مشخص است توسط آن میتوانید کاربران یا کانال های توییچ را به دلخواه خود اضافه نمایید و بصورت آنلاین وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن آنها را مشاهده و رصد نمایید و همچنین در صورت آنلاین بودن بازی یا فعالیتی که استریمر درحال انجام است را نیز به نمایش میگذارد.

همچنین در سمت چپ بالا یک بخش بنفش رنگ به نام استریمر های توییچ مشاهده میکنید که دقیقا فعالیت ابزارک کانال های توییچ را انجام میدهد!

ویژگی های اصلی افزونه وضعیت توییچ برای وردپرس

مشاهده آنلاین استریمر + منوی چت کاربران

امکان سفارشی سازی پیشرفته

منوی کشویی پیشرفته مشاهده وضعیت

امکان وارد کردن بی نهایت تعداد کانال مورد نظر

قیمت مقرون به صرفه افزونه وضعیت توییچ برای وردپرس

0