افزونه آنتی ادبلاک برای وردپرس DeBlocker – Anti AdBlock for WordPress - CodeCanyon Item for Sale

لطفا یکی از افزودنی های مسدود کننده تبلیغات(ادبلاک) یا Adblock را برای مرورگر خود نصب کنید و سپس همین صفحه را دوباره بارگزاری کنید.

برای نمونه یکی از افزودنی زیر برای مرورگر خود نصب کنید:

فایرفاکس - کروم - اپرا - سافاری

افزونه آنتی ادبلاک برای وردپرس ابزاری قدرتمند و افزونه ای برای صرفه جویی در هزینه برای وب سایتهایی است که توسط وردپرس ایجاد شده است. با نصب و فعال سازی افزونه آنتی ادبلاک اگر یک کاربر وارد سایت شود و افزودنی یا نرم افزار های ادبلاک نصب کرده باشد، سایت بلافاصله پنجره ای با عنوان اینکه دسترسی به سایت برایتان مسدود شده است نشان میدهد و میتوانید این امکان را به کاربر بدهید که اجباری یا اختیاری ادبلاک را حذف کند! این افزونه با اکثر ادبلاک های مرورگر ها سازگار است مانند AdBlock & Adblock Plus, uBlock & uBlocker, AdGuard AdBlocker, Poper Blocker, Ads Killer, Adaware Ad Block, Easy Ad Blocker, و موارد بیشتر که همه با افزونه آنتی ادبلاک سازگار هستند.

افزونه آنتی ادبلاک یا Anti AdBlock یک ابزار مفید برای کسانی است که محتوای اصلی با کیفیت بالا تولید می کنند و به دلیل مسدود کننده تبلیغات یا ادبلاک ها نمی خواهند درآمد سایت خود را کاهش دهند. همچنین این افزونه به گونه ای طراحی شده است که کاربر تا وقتی که ادبلاک را غیرفعال و حذف نکند نمی تواند راست کلیک کند یا قادر به انتخاب و کپی کردن چیزی در صفحه نخواهد بود و قادر به استفاده از کلیدهای میانبر هم نیست.

ویژگی های اصلی افزونه آنتی ادبلاک وردپرس

۱۰۰%

این افزونه با اکثر ادبلاک های مرورگر ها سازگار است مانند:

AdBlock & Adblock Plus, uBlock & uBlocker, AdGuard AdBlocker, Poper Blocker, Ads Killer, Adaware Ad Block, Easy Ad Blocker, ….

استفاده در یک صفحه خاص یا کل صفحات سایت

دارای پنل مدیریت و تنظیمات پیشرفته

پشتیبانی از انواع موبایل ها و تبلت ها

سازگار با انواع ادبلاک های مرورگر ها

قیمت مقرون به صرفه افزونه آنتی ادبلاک وردپرس

0